Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Co nakupujete nejčastěji?

Celkem hlasů: 339
Nejnovější produkty

Vitestin

Naše cena: 160.00 Kč

Vitestin

Bylinky, směsi a extrakty z Čech » Vitestin - péče o střeva

Cena s DPH:160.00 Kč
Cena bez DPH:160.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

 Popis

vitestin, střevní záněty
Vitestin® doplněk stravy 390 ml

160 Kč vč. DPH/ks

Bezlepkový výrobek

Vitestin® je doplněk stravy ve formě bylinného nápoje pro aktivní péči o sliznice zažívací traktu, především pak tenkého a tlustého střeva, kterým pomáhá navrátit jejich přirozenou funkčnost.

Nový účinnější Vitestin® jsme pro Vás vyvinuli na základě vlastního výzkumu, studia problematiky IBD a zažívacího traktu, studia bylin a bylinných receptur, při neustálém vylepšování výrobního postupu a technologie. Neocenitelnou pomocí při vývoji pro nás byly právě vaše poznatky a zkušenosti, coby našich zákazníků, které jste osobně načerpali ve svém životě, v období před užíváním Vitestinu®, následně při jeho užívání a které jste s námi laskavě sdíleli. Mohli jsme si tak vyměňovat ty nejdůležitější informace. Vše jsme pak dále konzultovali.s odborníky z klasické i alternativní medicíny.

Ryze česká firma NATURA IMUNECO, s.r.o. a byla založena v roce 2017. V laboratořích Jihočeského vědeckotechnického parku na základě vlastního výzkumu účinků nejen na Crohnovu chorobu, ulcerózní kolitidu, ale také na chronické průjmy, zácpu, syndrom dráždivého tračníku, idiopatických onemocnění střeva, žaludku, jícnu a další potíže zažívacích cest pro Vás vyvinula v roce 2018 vlastní recepturu unikátního doplňku stravy.