Akce -slevy

 

Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Co nakupujete nejčastěji?

Celkem hlasů: 1602
Nejnovější produkty

Pyramida přírodní- buk/dub

Naše cena: 250.00 Kč

Marbos

Bylinky a extrakty z Amazonie » Extrakty

Cena s DPH:450.00 Kč
Cena bez DPH:450.00 Kč
Doporučená cena:450.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Popis

Zvýšení inteligence, rozvoj schopností, posílení.

Složení: Marco (Ambrosia peruviana-Herba), Rooibos (Aspalathus linearit-Folium), Muira Puama (Ptychopetalum lsacoides-Cortex), voda, sorban draselný, benzoan sodný a kyselina citronová, neobsahuje líh
Denní dávka obsahuje povolné množství byliny Muira Puama.

 

Vhodné kombinace:
S Marbosem je možné nárazově užívat i extrakt Guarapuma-na rychlé zvýšení pozoronosti- zvláště u řidičů. Také je možné užívat Motýlí květ 1-2x denně ,nejlépe před spaním, pro zvýšení relaxačního efektu a podpoře příjemného až lucidního snění. A vhodné je též užítí oleje Sacha Inchi , či Camu Camu.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Dávkování: 5-7 kapek 2-3x denně, nepřekračujte denní dávkování. Před použitím protřepat.

Milí zákazníci,

díky nařízení EU č.1169/2011 není možné uvádět u výrobků léčebná tvrzení ani na ně jakkoli odkazovat. Z tohoto důvodu jsme nuceni odstranit doporučení produktů vhodné k léčbě jednotlivých potíží. Můžeme použít pouze tvrzení, která jsou schválena EU a která neuvádějí konkrétní nemoci.

Asi to všem ztíží orientaci při výběru produktů, proto pokud si nebudete vědět rady, obraťte se na nás buď telefonicky, e-mailem, nebo osobně na prodejně, kde vám rádi poradíme

Doplněk stravy

Hmotnost 50 ml

Výrobce: Blue Bloom s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha1